Informace o programu Londyn


Naleznete zde program zaměřený na ubytování pres spolecnost TrabajoInglaterra.com a rozsireni vedomosti o pobytu v Londyne behem celeho roku.

Tento program je vhodný pro všechny úrovně angličtiny, soustředěný v Londýně. Životopisy jsou zejmena posilany do barů, restaurací a kaváren. Pro nejnižší úroveň angličtiny jsou vybirana volná místa, kde se nenachazite v primem kontaktu s verejnosti.


Prace v Londyne

Z Londýna vam pomuzeme při hledání zaměstnání a připravime vás na nabídky pro různé společnosti.

Většina pracovnich nabidek je v hotelech, barech , hospodach, restauracích, nočních klubech a obchodech. Vase pozice bude záviset na vasi úrovni angličtiny.

Mzdy jsou vypláceny týdně či měsíčně.


Ubytovani v Londyne

Nabidneme vam ubytování v Londýně za bezkonkurenční ceny, které mohou být kombinovány s výukou angličtiny.

Popis ubytovani

Domy a apartmány jsou složeny z jedno-, dvou-, tří-a čtyřlůžkových pokoju. Veškeré ubytování je vybaveno (TV, skříně, atd.) a kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, atd..). Koupelna a kuchyň jsou společné.

Misto ubytovani

Ubytování se nachází v zóně 2 a 3 v Londýně, v blízkosti stanice metra Finsbury Park, Manor House, Turnpike Lane, mimo jiné, na lince Piccadilly Line a pouhých 15 minut od centra Londýna.

Ceny a platební podmínky

Ceny jsou uvedeny v librách šterlinků a jsou v rozmezí 70 liber až 100 liber za týden a osobu v závislosti na ubytování,ktere jsou k dispozici. Pokud cestujete sám a pokoje jsou 3 lůžkove, zůstanete s ostatními lidmi stejného pohlaví. (Vezměte prosím na vědomí, že je omezený počet jednolůžkových pokojů). Zkontrolujte ceny a ubytování, které jsou k dispozici v tomto okamžiku.

Při příjezdu je třeba uhradit platbu za ubytovani celkem 2 týdny nájemného + 2 týdny záloha, která bude vrácena při opuštění zařízení v dobrém stavu. Vezměte prosím na vědomí, že platbu čtyř týdnů (první dvě + dvě kauce) musí být zaplacena v den příjezdu. Jinak nebudete moci obsadit ubytování. Nájemné bude placeno týdně.


¿Jak se zapsat do programu?

Vyplnite a odeslete zpet rezervační formulář s podepsanými podmínkami programu s dokladem o zaplacení ceny programu..

Zaridime rezervaci vaseho ubytování a odesleme vam potvrzeni o rezervaci před vasim odjezdem spolu s adresou vaseho ubytovani.

Cena programu

Informujte se o platebnich podminkach a cenu za ubytování v programu Lonýn. Může být zaplacena přímo v naší kanceláři nebo bankovním převodem.

Cena zahrnuje:
  • Rezervace ubytování
  • Náš "informační balíček", jak se lépe připravit na cestu. Náš "informační balíček" se skládá ze standardního dopisu a životopisu v anglickém jazyce + tipy (pracovní smlouvy, daňová přiznání, příspěvky na sociální zabezpečení, minimální mzda a další tipy - banky, kreditní karty, Levné letecké společnosti, doprava ve Velké Británii ...)
  • Pomoc při pobytu v Londýně.
Pro více informací o programu nas kontaktujte: info@trabajoinglaterra.com.

Kurzy angličtiny

Pokud se chcete zúčastnit jazykového kurzu, kancelář v Londýně vám nabídne různé školy a odpovídající ceny. Kurzovné si platíte sami. Budete si moci vybrat z obecných kurzů angličtiny, intenzivní kurzy, obchodní angličtina, příprava na zkoušky Cambridge, atd.. Ceny se liší podle školy a třídy. Take vam poskytneme informace o místech, kde můžete navstivit jazykove tridy zdarma.

Moznosti kurzu: Metoda Callan:
cron